Kroniki Akaszy

Biblioteka Wszechwiedzy

Co to są Kroniki Akaszy? O Księgach Akaszy mówi się  w każdej kulturze i religii: tybetańskiej, egipskiej, perskiej, żydowskiej i chrześcijańskiej. Podróżując w czasie do przeszłości i przyszłości, poruszamy się w niematerialnej przestrzeni. Rozwijając odpowiednio zdolności, których podstawą jest wysoka wibracja czytającego i bycie w polu serca, z pozycji MIŁOŚCI, możemy w Kronikach Akaszy czerpać wszelkie informacje. 

Uważa się, że każda myśl, działanie i wydarzenie w twoim życiu jest zapisane w uniwersalnej bibliotece znanej jako Kroniki Akaszy. Ja nazywam Kroniki Akaszy „Biblioteką Wszechwiedzy”.

Słowo „Akasza” pochodzi od sanskryckiego słowa „przestrzeń” (eter), w której znajdują się zasoby informacji o całym Wszechświecie z przeszłości, teraźniejszości oraz przyszłości (potencjały). Każda osoba może mieć dostęp do tej wiedzy, pod warunkiem, że jest świadoma i ma dobre intencje.

Zapisy Kronik Akaszy  zawierają też informacje o naszej duszy i misji w tym życiu, a także o naszym życiu na ziemi, ludziach, z którymi się spotykamy i życiu, które pragniemy stworzyć dla siebie.

Kroniki Akaszy są jak Internet, przechowujący informacje o każdej istocie na tej planecie. Informacje w repozytorium są stale tworzone, aktualizowane i dodawane do istniejących. Pamiętaj tylko o tym, że osoba czytająca Kroniki Akaszy to nie wróżka ani jasnowidz. nie dowiesz się o swojej przyszłości, bo nie jest ona wyryta  na kamieniu (masz przecież wolną wolę i wiele opcji do wyboru), natomiast na pewno otrzymasz informację o twoich duchowych lekcjach i ewolucji w tym i w poprzednich wcieleniach.

Czym jest odczyt Kronik i co dzięki temu uzyskasz?

Posiadanie wiedzy pochodzącej z zasobów Kronik Akaszy może być niezwykle cenne. Dowiesz się  o swoim potencjale i celach życiowych. Duchowa perspektywa pokazuje istotne kwestie życiowe. Można zidentyfikować zarówno korzystne, jak i sabotujące wzorce. Dowiedz się, jakie są środki naprawcze wymagane do uzyskania harmonii w życiu.

Podczas czytania jedna dusza łączy się z drugą w intymnym i głębokim przekazie świętej energii zapisów. Jest to często niezwykłe doświadczenie dla wszystkich zaangażowanych osób. Podczas tych sesji zostanie ujawniona przyczyna bieżących problemów. Dowiesz się też o najlepszych sposobach uzdrawiania przyczyn swoich trudności. Kroniki Akaszy pokażą Ci, jak znaleźć moc i jak żyć, aby stać się najlepszą wersją siebie i być szczęśliwym człowiekiem.  

Odczyt z Kronik Akaszy jest głęboką i piękną, a zarazem nieinwazyjną i bezpieczną techniką, z której może korzystać każdy, bez względu na stan zdrowia, wiek, pogląd religijny i poziom rozwoju osobistego.

Pamiętaj, że Kronika Akaszy może być dostępna dla każdego. Masz dylemat, nie wiesz, jak go rozwiązać, nie chcesz się pomylić w wyborze jakiejś opcji w momencie podejmowania decyzji, potrzebujesz pilnie pomocy, pragniesz mieć pewność, że nikt cię nie oszuka i nie podsunie złego rozwiązania – wchodzisz do Kroniki Akaszy i uzyskujesz natychmiast odpowiedź na postawione pytanie – o ile zadasz pytanie precyzyjnie i trafisz w sedno swojej sprawy. Wtedy odpowiedź jest też precyzyjna i natychmiastowa.

Aby przygotować się do czytania, zastanów się, z jakich dziedzin swojego życia chcesz uzyskać informacje. Zazwyczaj ludzie pytają o zdrowie, miłość, pracę i pieniądze, relacje i inspiracje. Pomyśl o tych sprawach w swoim życiu, które wydają się niemożliwe do rozwiązania; te obszary, które wydają się Twoim życiowym wyzwaniem. Pamiętaj, że zwykłe ludzkie wyzwania są ścieżką do wyższej świadomości. Pomyśl o swoim życiu i o tym, gdzie chcesz uzyskać wgląd, wskazówki i informacje o uzdrowieniu. Przynieś swoje pytania. Wiedz, że czytanie jest wspólnym doświadczeniem między Tobą, osobą, która czyta a energią zapisów. Duch światła i prawdy podniesie Cię na duchu i oświetli Twoją podróż. Rozpoznawanie zwykłych ludzkich wyzwań i radzenie sobie z nimi jest ścieżką do wyższej świadomości. Możesz skoncentrować się na konkretnym projekcie, badaniach, przedsięwzięciu biznesowym lub planie życia. Przynieś swoje pytania. Jeśli je zanotujesz, zyskasz więcej z sesji. Wiedz, że czytanie to dzielenie się energią zapisów. Przed sesją: znajdź spokojne miejsce, zastanów się nad istotnymi obszarami swojego życia i zapisz swoje pytania. Pamiętaj, że zadawanie pytań otwartych (na które nie można odpowiedzieć „tak / nie”) zazwyczaj prowadzi do lepszego dialogu z Kronikami Akaszy.